Ten krótki film pokazuje jak układają się losy ludzi, którzy ukończyli nasze liceum. To oczywiście tylko namiastka, ale czasu by nie starczyło… Jeśli jesteś absolwentem naszej szkoły i chciałbyś/chciałabyś się opowiedzieć o tym jak potoczyły się Twoje losy, zapraszamy do kontaktu poprzez fanpage https://www.facebook.com/lobogatynia lub wiadomość w aplikacji messenger.

Dziękujemy naszym absolwentom – braciom Kasprzak: Łukaszowi, Adrianowi i Mateuszowi za miły prezent w postaci filmu, nagranego z okazji obchodów 60-lecia LO w Bogatyni. Film powstał w 2016 r. dzięki zaangażowaniu wielu osób związanych z naszą szkołą. Mimo tego, że trwa dosłownie kilka minut to wciąga jak hollywoodzki thriller. Pokazuje nie tylko wyjątkowość twórców, ale również tego miejsca. „Pośród odgłosów nocy usłyszeć można szepty tych, którzy na zawsze stali się częścią tego miejsca…” Obejrzyj film i odkryj przerażającą prawdę o tym, co skrywają mury bogatyńskiego liceum. Przekonaj się, że to miejsce jest naprawdę wyjątkowe.